Inscriere în registru 0 0.00

0-Articole
Impuestos 0.00
Totalizat 0.00
Noi 2018 Primavara Din Piele De Brevet A Subliniat Toe Lace Up Plat Pantofi Oxford Pentru Femei De Moda Anglia Stilul Femei Oxfords Dimensiune 34-43

Noi 2018 Primavara Din Piele De Brevet A Subliniat Toe Lace Up Plat Pantofi Oxford Pentru Femei De Moda Anglia Stilul Femei Oxfords Dimensiune 34-43

RON 96.00
RON 188.16
 

En la tienda.
Suma


Noi 2018 Primavara Din Piele De Brevet A Subliniat Toe Lace Up Plat Pantofi Oxford Pentru Femei De Moda Anglia Stilul Femei Oxfords Dimensiune 34-43
Plata
În prezent, puteți plăti folosind Boleto, Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Maestro card de debit, Web Money și transfer bancar. Mai multe opțiuni de plată vor fi disponibile în viitor pe Aliexpress.
Transport & Livrare
Noi înțelegem cât de important este de a primi comanda dumneavoastră atunci când vă așteptați. După ce a primit plata dvs. ne va face mai devreme de expediere pentru tine cel mai scurt timp. În general, vom face transport gratuit prin CHINA POST AIR MAIL, care va dura aproximativ 20-45 zile lucrătoare pentru a ajunge. Dar dacă aveți nevoie de orice alte mai repede căile de transport maritim, cum ar fi EMS, UPS, DHL sau TNT și alte modalități, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați pentru a da noi de cotare înainte de plasarea comenzii.
Transport internațional are nevoie de o lungă perioadă de timp, ordinea de livrare, de obicei, durează de la 7 la 35 de zile sau mai mult, ne va fi închis cu grijă cele mai recente dinamic de urmărire informații. Vă mulțumim pentru răbdare. Aberatiile Cromatice
Am făcut toate eforturile pentru a afișa, cat mai precise, culorile reale ale produselor noastre on-line. Cu toate acestea, deoarece culoarea reală vezi va depinde de monitor, nu putem garanta că ecranul monitorului de orice culoare vor fi corecte. O ușoară diferență de culoare sper că o poate accepta. Elemente Lipsă Sau Incorectă A Primit
Dacă ați constatat că un element lipsește din comanda dvs., vă rugăm să nu ezitați să ne contactați. Vom aranja o re-livrare a comenzii dvs. sau de restituire cât de repede putem.
Dacă ați constatat că ați primit un element incorect, vă rugăm să ne contactați imediat. Vom aranja o re-livrare din comanda dumneavoastră cât mai curând posibil. Întorcându-se de un Element
Este extrem de important pentru noi ca să fie complet fericit cu achiziția. Dacă nu sunteți mulțumit cu achiziția dvs. pentru orice motiv, returnați-l în termen de 7 zile de la primirea imediat pentru o restituire sau de schimb.
Ne cere să e-mail număr de urmărire și număr de ordine la Echipa noastră de Servicii Clienți după ce ați trimis pachetul. Pentru protecția dumneavoastră, vă sugerăm toate declarațiile fi trimis înapoi la noi printr-un urmărite de transport. Înainte de a se întoarce, vă rugăm să contactați Echipa noastră de Servicii Clienți în prealabil și urmați cu atenție instrucțiunile date de către aceștia. Costurile de transport pentru Returnare
Pentru re-livrare pe comanda schimburi și nemulțumirea față de produse, va fi în continuare responsabil pentru revenirea și re-costurile de livrare sunt suportate. (Acest lucru nu se aplică la defecte, incorecte sau lipsă de comenzi.) Feedback-ul și Rating
Satisfactia dumneavoastra este nostru numai urmărirea și feedback-ul dvs. este extrem de important pentru noi. Vă rugăm să ne lăsați un comentariu pozitiv odată ce sunteți mulțumit cu achiziția. Cinci stele de rating ar fi pe deplin apreciat. Vă rugăm să nu uitați să ne trimiteți Ecran Împușcat ca urmare iar tu vei primi 2 $discount la noua ordine!
Ca un profesionist furnizor de pantofi, ne-am angajat pentru a aduce cea mai bună experiență de cumpărături on-line. În cazul în care nu sunteți mulțumit cu dvs. de a cumpăra sau serviciile noastre, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați .Noi vom fi responsabili pentru toate neglijența noastră sau defecte și încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva întreaga problemă la satisfacția dumneavoastră. Vă rugăm să nu dau un feedback negativ, fără nici o negociere in prealabil.

Despre produs

Dimensiunea Pantof:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tip De Element:
Apartamente
Numele Departamentului:
Adult
Materiale De Captuseala:
PU
Nume De Brand:
D Cavaler
Material De Sus:
PU
Se potrivesc:
Se potrivește în adevărată mărime, ia-ti de dimensiuni normale
Numărul De Model:
oxfords-I36
Ocazie:
Casual
Branț Material:
PU
Model Tip:
Solid
Tip De Închidere:
Dantelă-Up
Forma De Deget:
A Subliniat Toe
Element De Moda:
Traforaj
Material De Talpa:
Cauciuc
Apartamente Tip:
Oxfords
Sezon:
Primavara/Toamna
pantofi oxford pentru femei:
Da
femeile oxfords:
Da
pantofi femei:
Da
doamnelor pantofi:
Da
femeile apartamente:
Da
femei pantofi plat:
Da
sapatos femininos:
Da
Oxford:
Da
balerini pentru femei:
Da
pantofi euro dimensiune:
34,35,36,37,38,39,40,41,42,43

Propozițiile similare